Toefl Ielts Kurslarıyla Göz Önünde Bir Eğitim Yuvası

Toefl Ielts Kurslarıyla Göz Önünde Bir Eğitim Yuvası

Birçok farklı kurs çeşitleri ile göz önündeler. YDS ve TOEFL gibi kursları öğrencilerin tercihi oluyor. Eğitimde kalite birinci ilkeleridir. Hem tecrübeleri hem de iletişim becerileri olan bir eğitim kadrosu bulunuyor.

 Kısa sürede etkili öğrenmeyi hedefliyorlar. Kurslara özgü eğitim veriliyor. Hedef odaklı bir çalışmaları var. İstanbul'da şişli ingilizce kursu olarak isimlerini duyuruyorlar. İş İngilizce eğitimleri, Kurumsal İngilizce çeşitleri ile hizmet veriyorlar.

 TOEFL Kurs Hedeflerinde Yüksek Başarıyı Öngörüyorlar

 Öncelikle seviye belirliyor. Ardından C1 ve C2 seviyesindeki öğrenciler için 86 saatlik bir eğitim programı veriliyor. Hem yerli hem de yabancı öğretmenler eğitim veriyor. Tecrübeleri yüksek seviyede bir eğitim kadrosu bulunuyor. Özellikle şişli ingilizce kursları arasında ön plana çıkıyorlar. Okuma, yazma ve dinleme dili eğitimleri veriliyor.

 Çeşitli içerikleri etkin bir eğitim veriliyor. Aynı zamanda online ortamdan da eğitim veriliyor. Pandemi koşullarında da eğitimi aksatmıyorlar. Etkili diyalog ve çalışma şekilleriyle şişli ingilizce kursu olarak gösteriliyorlar. TOEFL içeriğine uygun eğitim veriliyor.

 IELTS Kursunda Seçkin Materyaller Kullanılıyor

 İngilizce eğitimi konusunda seçkin kitaplar kullanılıyor. Gereksiz bilgilerin çok fazla olduğu kitaplar kullanılmıyor. Doğru kaynaklar ile çalışma sistemini benimsemişler. Aynı zamanda farklı aktiviteler yapılıyor. Sosyalleşerek kaliteli eğitim anlayışı sunuluyor.

 Grammer Club, Writing Club, Speaking Club gibi kulüplerde etkin eğitim veriliyor. Sosyal ortamda öğretilenler pekiştiriliyor. Öncü, çalışkan bir eğitim kalitesiyle hizmet veriyorlar.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ