Cami Halısı

Cami Halısı

Yün Cami Halısı

Yün cami halısı genellikle sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yün cami halıları özellik olarak sıcak tutan bir dokuya sahiptir. Bu yüzden de camiler açısından oldukça işlevi ve kullanışlı dokuya sahip olan halılardır. Aynı zamanda kolay tozlanmayan ve yumuşak bir dokuya sahip olan yün cami halıları oldukça işlevlidir. Bu yüzden de camiler için yün cami halısı modeli güvenli seçilebilir.
Yün cami halılarında desenli veya sade olarak birbirinden farklı pek çok model bulunur. Aynı zamanda renk olarak da göz yormayan birbirinden hoş ve farklı renklerde yün cami halısı almak mümkündür.

Akrilik Cami Halısı

Akrilik cami halısı da, yün cami halısı kadar işlevi ve kullanışlı halı türüdür. Akrilik olarak yapı olarak kum yumuşak oldukları için ibadet esnasında kolaylıkla kullanılabilir. Aynı zamanda akrilik cami halılarının temizlenmesi de oldukça kolaydır. Leke Tutmayan özelliği sayesinde akrilik cami halılarını uzun vade Sorunsuz şekilde kullanmak mümkündür.

Ayrıca akrilik Cami halılarım yine gün gibi sıcak tutan ve uzun süre deforme olmayan halılardır.
Akrilik cami halıları kaliteli yapısının yanı sıra renk ve desen olarak da birbirinden farklı çeşitler içerir. Böylelikle camilere en uygun olacak şekilde birbirinden farklı akrilik cami halısı almak mümkündür.

Motifli Cami Halıları

Cami halısı seçiminde motifli şekillerde de cami halısı seçmek doğru olur. Özellikle göbek motifli tarzlarda cami halıları seçerek cami ile uyumlu bir desen seçmiş olunur. Ayrıca farklı renklerde ve üzerinde göz yormayacak şekilde farklı desenlerin bulunduğu motifli cami halısı almak da mantıklı olur.

Cami halılarının her biri ibadete uygun olacak şekilde yumuşak dokuda seçilmelidir. Aynı zamanda leke tutmayan türde seçilecek halılarla beraber uzun vade sorunsuz bir cami halısı kullanmak mümkün hale gelir.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ