2. El Eşya Alım Satım

2. El Eşya Alım Satım

Siz arıyorsunuz biz kapınıza kadar gelip ikinci el eşyalarınızı uygun fiyatlandırma ile alıyoruz ayrı zamanda ikinci el eşyalarınızı değerinden alıp sizlere ve ikinci el eşyalarınıza uygun teklifleri sunuyoruz. Bu sektörde 20 yılı aşkın zamandır bulunan firmamız tecrübeli kadromuz  ile sizlere ayrıcalıklı teklifler sunuyor ne gibi mesela siz bizleri arıyorsunuz siz neredeyseniz hiç fark etmez biz kapınıza kadar gelip eşyalarınızı görüp en uygun fiyatlandırmayı sizlere sunuyoruz. Bu sayede sizleri yormamış ve eşyalarınızda değerinden almış bulunuyoruz.

İkinci el eşya yapımı ve satımı yapmakta olan firmamız sizlere ikinci el eşyada beklemediğiniz teklifleri sunuyor.

2 el eşya alımı olarak hafızalara kazınan güvenir elemanlarımızla merkez ve depolarımızda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize telefon kadar yakın olduğumuzu biliyor muydunuz?  0539 299 89 03 telefonu arayarak veya çaldırarak siz değerli müşterilerimize daha güvenir hizmet vermekteyiz.

Çağrı telefonumuza arayın veya çaldırın belirtiğiniz adrese gelerek değerli eşyalarınızı değerinde alım yapmaktayız. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda kendi araç ve elemanlarımızla güvenli şekilde eşyalarınızı alımını yapalım.
Eşya alımında sınır tanımayan güven sizin için önemliyse bizim içinde güven ve kalite çok önemlidir eşyalarınızı değerinde mi satmak istiyorsunuz o zaman size bir teklifimiz var müşteri memnuniyetini sağlamak için 0539 299 89 03 çağrı telefonumuzu arayarak ve ya çağrı bırakarak bize ulaşın yerinizden kalkmayarak eşyalarınızı değer vererek alalım.

0 YORUMLAR

    Bu KONUYA henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...
YORUM YAZ